Відповідно до законодавства України товар, придбаний в магазині, може бути повернений з двох причин:

Товар має дефект, із-за якого неможлива його експлуатація за призначенням і який неможливо усунути;

Товар не підходить покупцеві із-за індивідуальних особливостей – розмір, колір, фасон.

Магазин Best vita beauty приймає претензії в обох випадках впродовж 14 днів після отримання купівлі у відділенні компанії-перевізника. Пізніше, ніж через 14 днів після отримання посилки, претензії до стану товару не приймаються.

Усі товари перед відправкою покупцеві перевіряються на предмет цілісності і працездатності. Для відправки вони упаковуються так, щоб запобігти їх ушкодженню при перевезенні. Випадки ушкодження товарів при перевезенні виключно рідкісні. З цієї причини ми не міняємо і не повертаємо гроші за товари, які явно поламані при експлуатації.

Якщо товар пошкоджений при доставці, повернути його з грошовою компенсацією або заміною можна тільки за наявності акту огляду у присутності представника служби доставки і підтвердження ушкодження в цьому акті. Товари, пошкоджені без складання акту, поверненню і обміну не підлягають. Будь ласка, оглядайте купівлю при отриманні в службі доставки!

Щоб повернути товар з компенсацією, або замінити його, подзвоните нам по телефону, вказаному на сторінці Контакти…

Якщо товар дійсно пошкоджений, або не відповідає опису, ми сплатимо його пересилку назад до нас, а у разі заміни – відправку нового виробу покупцеві.

Ми будемо раді вирішити будь-які проблеми, які у вас можуть виникнути при купівлі в магазині Best Vita Beauty і зробимо усе можливе, щоб в майбутньому ні у вас, ні у інших покупців подібних складнощів не виникало.