Інтернет-магазин Best Vita Beauty забезпечує можливість купівлі і отримання товарів, які пропонуються в різних розділах сайту, а також надає користувачам аналітичну інформацію про різні продукти, тести і огляди, порівняння, рекомендації і відгуки.

Уся інформація, що публікується на сайті, підтверджується виробниками товарів і дослідженнями, що проводяться командою сайту. Вона може бути не абсолютно достовірною і може містити помилки, що виникають із-за неідеальності експериментів, виробничого процесу і системи продажів. Сайт пропонує покупцям можливість оплачувати покупки при отриманні. В цьому випадку не виникає вірогідності якого-небудь обману, проте зростають накладні витрати із-за необхідності оплати зворотного повернення грошей.

Аналогічно, покупки в магазині можна оплачувати авансом для економії на післяплаті. В цьому випадку магазин несе повну відповідальність за отримання покупцем товару, або (при виникненні форс-мажорної ситуації) за повну компенсацію вартості куплених товарів.

Для здійснення покупок на сайті можна зареєструватися. В цьому випадку при повторних покупках не доведеться постійно вказувати контактні дані. Усі товари доступні для купівлі і без реєстрації, але в цьому випадку при кожному замовленні треба буде вказати ці, необхідні нам для відправки посилки.

Політика використання особистих цих клієнтів магазину Best Vita Beauty обумовлені на сторінці Політика конфіденційності.

Опису товарів на сайті максимально повно відповідає реальному зовнішньому вигляду і властивостям, проте деякі деталі повністю відтворити не виходить, а окремі можуть бути описані з вказівкою суб’єктивної думки(наприклад, сила запаху препарату). Тому іноді кольори упаковок, пропорції і запахи можуть відрізнятися від очікування покупця. Проте, на експлуатаційні характеристики ці відмінності не впливають, а критичні параметри ми описуємо максимально детально.

Порядок повернення і компенсації покупок в магазині описаний на сторінці Повернення товару або коштів.